Maloobchod elektrina

Prehľad

Spoločnosť A.En. Slovensko s.r.o. sa po dlhoročných skúsenostiach v oblasti veľkoobchodu s elektrickou energiou a v dôsledku liberalizácie na energetickom trhu rozhodla pôsobiť ako dodávateľ elektriny pre koncových odberateľov elektriny. Zamerali sme sa najmä na zákazníkov z oblasti malých a stredných podnikov podnikajúcich v oblasti výroby a služieb.

Na základe odborných znalostí na strane nákupu elektriny ako aj znalostí v oblasti legislatívy a energetického poradenstva sme sa stali silným a stabilným partnerom pre našich odberateľov elektriny, ktorým vieme ponúknuť nie len konkurencieschopnú cenu ale aj  odborné poradenstvo, čo v konečnom dôsledku prináša našim partnerov výraznú optimalizáciu nákladov na energie.

Cieľom A.EN. je byť konkurencieschopným dodávateľom elektriny so stabilným podielom na trhu s energiami. Zároveň prostredníctvom budovania stabilného a výkonného tímu pracovníkov so spoločným záujmom o trvalý rast spoločnosti sa stáva zodpovedným a  uznávaným partnerom na dodávku energií.